Formy płatności

FORMY PŁATNOŚCI

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia (możesz go również znaleźć poniżej). Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Numer konta sklepu do przelewów tradycyjnych: 39 1140 1010 0000 2191 7000 1059

Właścicielem rachunku bankowego jest:

Italmex Sp. z o.o., Macierzysz, ul. Sławęcińska 10, 05-850 Ożarów Mazowiecki

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Shoper (Blue Media), do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

Pobranie przy odbiorzepłatności można dokonać gotówką przy odbiorze przesyłki od kuriera. Zwiększa to koszt dostawy o 2 zł w porównaniu do przelewu.

Gotówka - płatności można dokonać gotówką przy odbiorze w sklepie stacjonarnym (dane adresowe znajdują się w zakładce KONTAKT). 

 

System płatności Shoper (Blue Media) obsługuje bezpieczne transakcje:

Karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

Błyskawiczne płatności - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia,

Płatność Blik

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium