Mleczko pszczele to wyjątkowa substancja produkowana przez pszczoły miodne. Mleczko nazywane jest również królewskim, ponieważ tylko jedna pszczoła w ulu – królowa, może się nim odżywiać przez całe życie. Służy także jako główne źródło odżywiania larw pszczół miodnych przez pierwsze kilka dni ich życia. Spożywanie mleczka sprawia, że królowa pszczół jest w stanie utrzymywać gatunek, osiąga większe rozmiary od pozostałych pszczół i żyje nawet do 5 lat. Mleczko królewskie składa się głównie z wody, wysokiej jakości białek, cukrów, lipidów, cennych witamin i minerałów. Jest bardzo bogate w składniki odżywcze i zawiera duże ilości białka, co sprawia, że jest cenione przez ludzi ze względu na swoje potencjalne korzyści zdrowotne. Uważa się, że wzmacnia układ odpornościowy, poprawia stan skóry jednocześnie niwelując procesy starzenia się skóry, reguluje procesy trawienia i wspiera układ nerwowy. Zapoznaj się z ofertą naszych włoskich delikatesów online i zamawiaj najwyższej jakości naturalne produkty!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Odżywcze mleczko pszczele – poznaj cudowny eliksir ze świata pszczół!

Składniki odżywcze w mleczku pszczelim są bogate i różnorodne. Wyjątkowa kombinacja składników czyni mleczko pszczele tak cennym. To szczególny produkt pracy pszczół, który stosowany u ludzi ma między innymi pozytywny wpływ na proces gojenia ran, wspomaga leczenie depresji, pozytywnie działa na układ nerwowy, wykazuje korzystnie działanie na serce i układ krążenia.

Mleczko pszczele jest dostępne na rynku pod wieloma postaciami. Można spożywać je jako suplement diety w formie kapsułek, znane jest także stosowanie miejscowe na skórę, oraz wykorzystywanie go jako składnik kosmetyków, balsamów i kremów. Bardzo popularnym sposobem jest łączenie mleczka pszczelego z miodem naturalnym. Ta forma ułatwia przyswajanie mleczka, oraz łączy ze sobą walory smakowe miodu. Sprawdź ofertę idelikatesy24.pl i włącz mleczko pszczele do swojej codziennej diety, by cieszyć się dobrym zdrowiem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium